Frekvenční terapie - Plazmový generátor RPZ 14

Na základě výsledku měření z F-Scanu máme možnost využít metodu popsanou v knize Dr. Clark „Revoluce v léčení nemocí“.

V tomto případě je tu Plazmový generátor RPZ 14. Tento přístroj pracuje na principu působení elektrického a elektromagnetického pole. Pomocí něj vyšleme proti Vašim nežádoucím hostům jejich vlastní frekvenci, čímž dojde k jejich narušení, rozpadu a zničení.

Tato jemná energie je pro člověka zcela neškodná, naopak posiluje Vaše buňky a jak již bylo řečeno, dokáže potlačit a zneškodnit nechtěnou zátěž natolik, aby Váš obranný imunitní systém začal opět pracovat tak, jak má.

Délka a četnost plazmování je individuální a je přímo odvislá od naměřených hodnot jednotlivých zátěží. Zpravidla se snažíme "namixovat" dávku potřebných frekvencí tak, abychom se při jednom plazmování vešli do 60 minut, ale není to pravidlem.

Na rozdíl od diagnostického přístroje F-Scan, není klient k plazmovému generátoru nijak připojen. Trubice vysílá frekvence po celé místnosti a Vy si tak můžete v klidu číst, popíjet kávu, nebo jen tak relaxovat.

Na stejném principu pracuje také levnější varianta - Super Ravo Zapper, který je vynikající na domácí použití, na cesty, nebo jako první pomoc.

 Zapper je skvělou levnou alternativou k plazmovému generátoru, ale má pár nevýhod:

- Nutnost držet elektrody po celou dobu terapie (není vhodné pro malé děti, které nevydrží držet elektrody celou dobu terapie).

- Některé frekvence nepříjemně brní do rukou.

- Zapping neproniká do kostí, mozku, očí  a omezeně do střevního traktu.

Pro toho, kdo si pořídí, nebo již vlastní Super Ravo Zapper doporučujeme pravidelně 1 - 2x ročně absolvovat diagnostiku přístrojem F-Scan a následnou terapii na Plazmovém generátoru RPZ 14 pro místa, kde Zapper nepůsobí.

Super Ravo Zapper si u nás můžete také vyzkoušet, nebo pronajmout na libovolně dlouhou dobu. Samozřejmě Vám jej naprogramujeme přesně podle Vašich potřeb / výsledků měření a to i v případě, že si přinesete svůj vlastní.

Super_ravo_zapper-jpg-1

Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem, lidé s kovovými implantáty a těhotné ženy.

 

Objednat si pronájem plazmového generátoru či zapperu nebo jen nezávaznou konzultaci můžete na níže uveném telefonním čísle, nebo emailové adrese.

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.