Jaterní čistící kůra podle Dr.H.R.Clark

"Játra vyprodukují okolo 1-1,5l žluči za den. Skládají se z mnoha malých trubiček,které žluč dopravují do jedné větší trubice,odkud se dostává do žlučníku.Pozření tuku nebo bílkovin vede k vyprázdnění žlučníku do dvanácterníku.Mnoho lidí, vč.dětí má žlučovody ucpané kaménky.Někdy se objeví alergie či vyrážka.Při ultrazvuku nebo rentgenu se neobjeví a nezjistí,protože jsou většinou v žlučovodech.

Kaménky mohou mít odlišné zbarvení, mhou být černé, červené, bílé,zelené,nebo hnědé. Vypadají často jako zátky s podélnými zářezy. U jiných vidíme, že vznikly spojením menších kaménků.

Uvnitř každého kaménku lze nalézt shluk bakterií, což podle některých vědců může nasvědčovat tomu,že formování kaménku mohla způsobit přítomnost zbytků mrtvého těla parazita. S tím, jak se kaménky zvětšují a roste jejich počet, roste zpětný tlak do jater, která pak podstatně sníží tvorbu žluči. Žlučové kaménky způsobují, že tělo nemůže vylučovat cholesterol, který se pak hromadí v těle. Kaménky jsou porézní a mohou se na nich zachycovat bakterie, cysty, paraziti a viry, kteří procházejí játry. Bez odstranění žlučových kaménků se nemůžete zbavit žádné žaludeční infekce či nadýmání. Tím, že zbavíte játra žlučových kamenů, podstatně zlepšíte trávení,které je základem pevného zdraví. Postupně se zbavíte alergií, mohou zmizet bolesti ramen, paží a zad. Budete mít více energie a cítit se mnohem lépe. PROČISTĚTE JÁTRA DVAKRÁT ROČNĚ. Před započetím jaterní kúry proveďte alespoň část (první tři týdny)kúry proti parazitům, nebo aplikujte nejméně týden každodenně zapper."

K zahájení kúry je třeba si opatřit 2-3ks růžových grapefruitů tak, aby jste z nich získali asi 150ml čerstvé šťávy.


Obsah balení:

Glauberova sůl 100g
Olivový olej 200ml
Ornithin 8 kapslí
Návod k použití

Játra jsou důležitým orgánem pro detoxikaci organizmu. Jakékoliv toxiny, které zhoršují činnost jater, mají dopad na celkové zdraví. Játra mají i trávící funkce.

Produkují okolo 1-1,5 litru žluči za den. Žluč je složitý roztok, který obsahuje hlavně žlučové kyseliny a cholesterol. Pokud se žluč příliš zahustí, vznikají

blátivé zátky až kaménky různého složení. Tyto nánosy zabraňují nejen kvalitnímu trávení, ale i detoxikační funkci jater. Uvnitř se mohou skrývat různé mikroorganismy, jako viry hepatitid, helicobacter, salmonelly, streptokoky, stafylokoky a paraziti-nejčastěji motolice. Nánosy také zabraňují správnému metabolismu cholesterolu. Jaterní žlučovody tedy musíme čistit. Před jaterní očistou se doporučuje absolvovat očistu hydrokolonem nebo klystýry.

Po jaterní očistě uvidíte, jak se tělo zbavuje mazlavé cholesterolové hmoty,  různých kaménků, krystalků  a střevních koprolitů.  Napoprvé se většinou vypláchnou jen kamínky ve žlučovodech, a ze žlučníku se do žlučovodů posunou další. Teprve třetí až pátá kůra bývá odměněna prázdnou mísou.

"zdroj textu ing. Hana Bláhová - Deník poradce II."

do obchodu

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.