Plazmový generátor Rychnov nad Kněžnou

Na základě výsledku měření z F-Scanu máme možnost využít metodu popsanou v knize Dr. Clark „Revoluce v léčení nemocí“.

V tomto případě je tu Plazmový generátor RPZ 14. Tento přístroj pracuje na principu působení elektrického a elektromagnetického pole. Pomocí Plazmového generátoru RPZ 14 vyšleme proti Vašim nežádoucím hostům jejich vlastní frekvenci, čímž dojde k jejich narušení, rozpadu a zničení.

Tato jemná energie, která z Plazmového generátoru vychází, je pro člověka zcela neškodná, naopak posiluje Vaše buňky a jak již bylo řečeno, dokáže potlačit a zneškodnit nechtěnou zátěž natolik, aby Váš obranný imunitní systém začal opět pracovat tak, jak má.

Čas strávený u Plazmového generátoru je různý a i četnost plazmování je individuální a je přímo odvislá od naměřených hodnot jednotlivých zátěží. Zpravidla se snažíme "namixovat" dávku potřebných frekvencí tak, abychom se při jednom plazmování vešli do 60 minut, ale není to pravidlem.

Na rozdíl od diagnostického přístroje F-Scan, není klient k plazmovému generátoru nijak připojen. Trubice vysílá frekvence po celé místnosti a Vy si tak můžete v klidu číst, popíjet kávu, nebo jen tak relaxovat.

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.