Parazitální zátěž Rychnov nad Kněžnou

Parazitální zátěž v sobě nosíme všichni.

Hned na začátku je třeba říci, že přesný návod, jak předejít tomu, abychom byli "čistí", by byl hodně dlouhý a stejně by nebyl stoprocentní.

Našli bychom v něm velmi obsáhlý seznam potravin, které bychom neměli jíst, nápojů, které bychom neměli pít a spousty rad, čeho všeho se vyvarovat.

Zcela jistě se dostal do kontaktu s parazitem každý z nás, ale většina o tom ovšem neví, pokud nedojde k rozvoji nežádoucích symptomů.

Nejčastějším přenašečem nejběžnějších parazitů, jako je například Toxoplasma gondii (způsobuje toxoplazmózu a zároveň patří mezi nejnebezpečnější hlavně pro lidi s oslabenou imunitou) jsou domácí zvířata - kočky, psy, ptáci a další.

Umíte si představit, že se jen tak – třeba po naměření parazitální zátěže zbavíte svých mazlíčků? Ze zkušeností víme, že to dokáže málokdo, ale zlepšení zdravotního stavu těch, kdo to dokázali, hovoří jasně a s odstupem času jsou tito lidé se svým rozhodnutím spokojeni. Pro ty ostatní je tu jednoduchá rada, která zní poněkud otřepaně – myjte se - věnujte pozornost hygieně a hlavně mytí rukou, zejména po styku s potencionálními přenašeči parazitů. Vyhýbejte se vodě z podezřelých zdrojů, nekonzumujte tepelně nezpracované maso atd. atd.

Vlastně bychom se měli chovat tak, jak v našem povědomí všichni víme, že je to správné. Přesto to nemusí stačit…………

Spoustu parazitální zátěže, tedy parazitů, virů, bakterií a plísní si přivážíme ze svých dovolených, ale přeci si neodepřeme těchto pár výjimečných dní v roce! Další várku nasbíráme v našem zaměstnání, ale do práce chodit musíme a každý, ať jsme kuchař, popelář, řezník nebo zdravotní sestřička máme v sobě komunitu nežádoucích vetřelců, typickou právě pro prostředí našeho zaměstnání. V neposlední řadě již s určitou parazitální zátěží přicházíme na svět (přenosem od matky již v prenatálním věku), takže bez jakékoliv možnosti to ovlivnit.

Jsme tedy od narození hostiteli nesčetného množství různých virů, plísní, bakterií a parazitů a zdá se, že s nimi žijeme v nějaké symbióze, i když ve skutečnosti v nás všechen ten neřád žije, takže se i množí a vyměšuje.

Nepřemnoží se ale, pokud jsme fyzicky aktivní, v psychické pohodě, dodržujeme stravovací a pitný režim, chodíme často do přírody…. Pokud se však začneme přejídat, přestaneme se hýbat, užíváme chemické léky, jíme kyselinotvorné potraviny atd., dojde k přemnožení parazitů a tak už to jednoho dne náš imunitní systém neunese a všechno se tak nějak, odpusťte ten výraz „podělá“. A pak se všichni diví jak to, že máme tolik nemocí, nad kterými si doktoři lámou hlavu. A zapomínají na oblast právě parazitologie.

V hojné míře je spouštěčem takového bouchnutí v těle nějaký impuls – vypjaté a stresové situace, jako jsou například úmrtí v rodině, ztráta majetku či zaměstnání, rozvod anebo porod a další.

A teď se dostáváme zase zpět. Vše začíná u nás samotných, jak se cítíme, jak reagujeme, jak máme rádi sami sebe, jak dokážeme milovat druhé, jak umíme žít.....

U nás provádíme změření plísňové, bakteriální, virové a parazitální zátěže přístrojem F-Scan 3 a trvá cca 45 - 60 minut. Klient je po tuto dobu napojen na přístroj, ale celkově není celý proces nikterak nepohodlný. Na základě naměřených hodnot Vám pomůžeme zbavit se nežádoucí parazitální zátěže pomocí Plazmového generátoru RPZ 14

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.