Jaterní kůra Rychnov nad Kněžnou

Jaterní kůra, je určená především k odplavení žlučníkových a jaterních kamenů, kamínků a tzv. bláta. Existuje mnoho variací a návodů na jaterní kůru, ale Jaterní čistící kůra podle Dr.H.R.Clark patří k nejoblíbenějším a nejprodávanějším výrobkům, které naše Zapper centrum nabízí.

Játra vyprodukují okolo 1-1,5l žluči za den. Skládají se z mnoha malých trubiček, které žluč dopravují do jedné větší trubice, odkud se dostává do žlučníku. Pozření tuku nebo bílkovin vede k vyprázdnění žlučníku do dvanácterníku. Mnoho lidí, včetně dětí má žlučovody ucpané kaménky. Někdy se objeví alergie či vyrážka. Při ultrazvuku nebo rentgenu se neobjeví a nezjistí, protože jsou většinou v žlučovodech.

Kaménky mohou mít odlišné zbarvení, mohou být černé, červené, bílé, zelené, nebo hnědé. Vypadají často jako zátky s podélnými zářezy. U jiných vidíme, že vznikly spojením menších kaménků.

Uvnitř každého kaménku lze nalézt shluk bakterií, což podle některých vědců může nasvědčovat tomu, že formování kaménku mohla způsobit přítomnost zbytků mrtvého těla parazita. S tím, jak se kaménky zvětšují a roste jejich počet, roste zpětný tlak do jater, která pak podstatně sníží tvorbu žluči. Žlučové kaménky způsobují, že tělo nemůže vylučovat cholesterol, který se pak hromadí v těle. Kaménky jsou porézní a mohou se na nich zachycovat bakterie, cysty, paraziti a viry, kteří procházejí játry. Bez odstranění žlučových kaménků se nemůžete zbavit žádné žaludeční infekce či nadýmání. Tím, že zbavíte játra žlučových kamenů, podstatně zlepšíte trávení, které je základem pevného zdraví. Postupně se zbavíte alergií, mohou zmizet bolesti ramen, paží a zad. Budete mít více energie a cítit se mnohem lépe. Jaterní kůra se doporučuje provádět DVAKRÁT ROČNĚ. Před započetím jaterní kúry proveďte alespoň část (první tři týdny)kúry proti parazitům, nebo aplikujte nejméně týden každodenně zapper.

K zahájení jaterní kúry je třeba si opatřit 2-3ks růžových grapefruitů tak, aby jste z nich získali asi 150ml čerstvé šťávy.

Jaterní kůra podle Dr.H.R.Clark obsahuje:
Glauberova sůl 100g, Olivový olej 200ml, Ornithin 8 kapslí a návod k použití

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.