Frekvenční terapie Rychnov nad Kněžnou

Frekvenční terapie je alternativní a ověřená, celosvětově používaná metoda založena na objevu mikrobiologa Raymonda Rifeho z 20. let minulého století.
Frekvenční terapie je založená na principu selektivního ničení mikroorganismů přesnými frekvencemi, které byli objeveny na počátku 20.století.Frekvenční terapie nemá žádné negativní účinky na organismus a současně také stimuluje imunitní systém.
V našem centru se frekvenční terapie  provádí pomocí Plazmového generátoru RPZ 14. Tento přístroj pracuje na principu působení elektrického a elektromagnetického pole. Pomocí něj vyšleme proti Vašim nežádoucím hostům jejich vlastní frekvenci, čímž dojde k jejich narušení, rozpadu a zničení.
Tato jemná energie je pro člověka zcela neškodná, naopak posiluje Vaše buňky a jak již bylo řečeno, dokáže potlačit a zneškodnit nechtěnou zátěž natolik, aby Váš obranný imunitní systém začal opět pracovat tak, jak má.
Délka a četnost frekvenční terapie je individuální a je přímo odvislá od naměřených hodnot jednotlivých zátěží. Zpravidla se snažíme "namixovat" dávku potřebných frekvencí tak, abychom se při jednom plazmování vešli do 60 minut, ale není to pravidlem.
Na rozdíl od diagnostického přístroje F-Scan, není klient při frekvenční terapii k plazmovému generátoru nijak připojen. Trubice vysílá frekvence po celé místnosti a Vy si tak můžete v klidu číst, popíjet kávu, nebo jen tak relaxovat.
Frekvenční terapie nenahrazuje lékařskou péči, ale může jí vhodně podpořit.

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.