Borelióza léčba Rychnov nad Kněžnou

Borelioza nebo také lymská borelioza je onemocnění, které přenáší zvířata - nejčastěji klíšťata a jiný krev sající hmyz - na člověka a v případě neléčení postihuje hned několik systémů lidského organismu, to jsou klouby, kůže, nervovou soustavu a srdce.

Lymská borelióza je infekční onemocnění, které způsobují bakterie Borrelia burgdorferi, Borrelia garini a Borrelia afzelii.

Tyto bakterie se řadí mezi spirochety - bakterie spirálovitého tvaru pohybující se pomocí bičíků.

Léčba boreliozy - Protože jde o bakteriální onemocnění, lékař Vám předepíše antibiotika (doxycyklin, amoxycilin,ery­tromycin, ceftriaxon). Velmi často se stává, že borelióza neustupuje, protože léčba antibiotiky nezabírá. V tom případě můžete dostat informaci, že léčba Boreliozy nezabrala, protože jste zřejmě nezpozorovali první stadium a nyní již máte vyvinutou např. neuroborreliozu a dostanete další antibiotika. Ani to ovšem není jistota, že léčba boreliozy bude úspěšná. Do našeho Zapper centra přijde klient většinou až právě po dobrání několika antibiotik a se zjištěním, že léčba boreliozy byla neúspěšná. Zde nastává již klasický postup – tedy změření parazitální zátěže pomocí diagnostického přístroje F-scan 3, vyhodnocení výsledků, naprogramování naměřených hodnot do Plazmového generátoru, plazmování a doporučení očistné kůry či detoxikace. Budete překvapeni, jak se celý proces léčby boreliozy zkrátí.

Spolupracujeme

 
 

Najdi-sebe-samaUklid-v-hlave

     Vozdek-euMaserska-skolaZenjo

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.